جزیره زیبای کیش یکی از مهمترین قطب های تجاری و اقتصادی در کشور ایران محسوب می گردد. یکی از مشخصه های این شهر، حجم بسیار 
بالای گردش مالی و رقابت فوق العاده سنگین در عرصه های اقتصادی است.

چرا باید برای کسب و کار خود ، جایگاهی در اینترنت داشته باشیم؟

با توجه به چرخش سبک اداره مشاغل و کسب و کارها در چند دهه گذشته و علی الخصوص در چند سال اخیر، کسانی که هنوز بر اداره مشاغل خود طبق روال گذشته و به شکل سنتی اصرار می ورزند، به زودی از چرخه این رقابت سنگین خارج خواهند شد.
آمار های علمی نشان می دهد که امروزه بیش از 70 درصد مشتریان یک کسب و کار، کالا و یا خدمات مورد نظر خود را از طریق آنلاین و اینترنت خریداری می کنند.
اگر شما شرکت و یا فروشگاهی دارید و یا به هر طریق کسب و کارتان ارائه خدمات یا فروش کالا می باشد و اصرار به اداره سنتی شغل خود دارید، می توانید همین الان این صفحه را ببندید! ولی اگر به فکر گسترش کسب و کار خود و رشد روزافزون و موفقیت شغلی و مالی هستید، ادامه این مطلب را از دست ندهید…

چگونه از فضای اینترنت برای سود دهی بیشتر مجموعه خود استفاده کنیم؟

علی رغم رقابت سنگین بین صاحبان مشاغل و کسب و کارها در کیش، فضای اینترنت و حوزه آنلاین، بسیار خالی و جای رشد و توسعه کسب و کارها در این زمینه بسیار زیاد است.
روشهای بسیاری برای رشد مشاغل شما در راستای بهتر دیده شدن و سود آوری مالی در اینترنت وجود دارد از قبیل:

  • ساخت شبکه های مجازی و فعالیت مستمر در این زمینه
  • ساخت اپلیکشن موبایل برای دستگاه های اندروید و …
  • ساخت وبسایت و بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو و گوگل و …

هر کدام از این روشها برای یک نوع از کسب و کار کارایی دارند و مناسب همه مشاغل در همه زمینه ها نیستند ولی بدون شک مهمترین و بنیادی ترین راه برای یک شرکت یا مجموعه وفعال اقتصادی معتبر، ساخت یک وبسایت کارآمد می باشد.

طراحی سایت در کیش

چرا باید برای کسب و کارم وبسایت داشته باشم؟

داشتن وبسایت خوب از چندین طریق به شما کمک شایانی میکند :
1) وبسایت شما در واقع کارت ویزیت و ویترین کسب و کار شما در دنیای مجازی و اینترنت است. شأن کاری شما را بالا میبرد و اعتبار بیشتری در بین مشتریان، برای شما ایجاد می کند.
2) وبسایت شما کارمند شما برای معرفی کالا و خدمات و کاتالوگ و بازاریاب شما در تبلیغ کسب و کار شما است. شما با هزینه نه چندان بالا، سرمایه گذاری ای انجام می دهید که سود دهی مالی به مراتب بیشتری برای شما دارد.
3) وبسایت شما قابلیت های بالایی در انواع سود دهی برای مجموعه دارد، از قبیل راه اندازی فروش آنلاین ، گرفتن تبلیغات از مشاغل دیگر و درج در سایت و ….

طراحی سایت

برای ساخت وبسایت از کجا باید شروع کنم ؟

خبر خوب برای صاحبان مشاغل در جزیره کیش اینست که مجموعه گیگز هاستینگ در جزیره کیش مستقر بوده و به صورت حضوری میتوانیم راهنمایی های لازم برای ساخت وبسایت را به شما ارائه دهیم و در صورت تمایل ، امور ساخت و طراحی سایت برای شما را از صفر تا صد انجام خواهیم داد.
همچنین آموزشهای لازم برای محتوا گذاری و اداره وبسایت به شما ارائه خواهد شد که بدون نیاز به هیچ دانش فنی به کار ایجاد محتوا در سایتتان بپردازید و شروع به سودآوری و رشد بیشتر شغلتان کنید. هرجا به مشکلی برخوردید نیز همیشه همراه شما خواهیم بود.
پلن های اقتصادی ساخت و طراحی وبسایت در حال حاضر به شما کمک می کند که با کمترین هزینه سایت خود را راه اندازی نمایید.
برای وبسایت های شرکتی، خدماتی شروع قیمت ها از 700 هزار تومان و برای وبسایت های فروشگاهی با قابلیت پرداخت آنلاین شروع قیمت از 900 هزار تومان می باشد.
شما می توانید با این قیمت های پایه وبسایت مناسبی را راه اندازی نمایید و در آینده آنرا گسترش دهید.برای شروع کار با ما تماس بگیرید. مشاوره های حضوری به صورت رایگان در محل کار شما انجام خواهد شد. 
شماره تماس خود را از طریق فرم زیر برای ما بفرستید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم

**شرایط استثنایی فوق و پکیج های اقتصادی فقط مختص جزیره کیش و به مدت محدود می باشد.**

Copyright Warning! all rights reserved for Gixx Group