موبایل

توسعه برنامه Google Play Games for PC

5/5 - (2 امتیاز)

گوگل می خواهد اکوسیستم بازی خود را فراتر از تلفن و تبلت‌ و با استفاده از پیشرفت بازی ها و کتابخانه های همگام سازی شده ارائه دهد.

پس از آخرین گام بزرگ در این راه، گوگل نسخه بتا برنامه Google Play Games for PC را به بیش از ۶۰ منطقه جدید در سراسر آسیا و اقیانوسیه، اروپا و آمریکای لاتین ارائه کرده است.
این گسترش طی چند هفته گذشته صورت گرفته است و مجموع آن به 121 منطقه می‌رسد. در اواخر ماه مه، Google Play Games for PC در 56 کشور در دسترس بود و اکنون دو برابر شده‌است.

طبق اظهارات گوگل همچنین در به‌روزرسانی‌ آینده «صدها میلیون کاربر دیگر رایانه شخصی» قادر به استفاده و بررسیPlay Games خواهند بود. طبق گفته گوگل، Play Games for PC اکنون بر روی سخت افزاری با 4 گیگابایت رم و پردازنده دو هسته‌ای اجرا می‌شود، اما همچنان 8 گیگابایت و چهار هسته یا بالاتر توصیه می‌شود. این دستگاه‌های پایین‌رده یک «تجربه محدود» خواهند داشت.

در به‌روزرسانی امروز، صفحه‌کلید به منظور سفارشی‌سازی کلیدهای کنترل و تطابق آنها با اولویت‌های بازی خود با طراحی مجدد ارائه شده است. این قابلیت برای بازی های منتخب در دستگاه های سازگار در دسترس است.

رامین مرادی

بنیانگذار مجموعه گیکس | علاقمند به یادگیری و آموزش و طراحی ، وردپرس ، PHP ، کامپیوتر، وب ، تکنولوژی و IT

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا